KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15597291
nr 1559 7291
Kopia, Signerad, droska på landsväg. Olja på duk, 44x65 cm, yttermått inklusive ram: 58x80 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 28 augusti 2023
kl 20:07:51
24/8 21:29:46
100 kr
28/8 19:45:51